Je nutné nainstalovat Flash player

Frekvenční měniče od společnosti FRECON, spol. s r.o.

Společnost FRECON, spol. s r.o. byla založena v roce 1993 s cílem vybudovat pružnou, ryze českou výrobní a dodavatelskou firmu zaměřenou na moderní elektrické pohony s měniči kmitočtu a jejich zálohování ze zdrojů UPS a dieselagregátů.

Typové řady vyráběné naší společností od roku 1993:

FRECON PFI-L , FRECON PFI-M, FRECON FID-L , FRECON FIA-L , FRECON FIA-L/PIFRECON FIA-L/REG a FRECON FIA-M (uživatelské návody k měničům a příslušenství).

V současné době byla výroba standardních frekvenčních měničů ukončena a nahrazena měniči kmitočtu společnosti LS Industrial Systems.

Společnost FRECON, spol. s r.o. se nadále zaměřuje na vývoj a výrobu speciálních frekvenčních měničů na zakázku např. pro České dráhy či výrobu triakových regulátorů a příslušenství k frekvenčním měničům.

 

Frekvenční měniče Frecon pro pantografy řady 560

Frekvenční měniče jsou speciálně navrženy bez vstupního usměrňovače s napájením přímo do DC meziobvodu, ve výkonovém rozsahu 2,2 – 30kW. Ve frekvenčních měničích byl dále použit speciální software, vyvinutý firmou FRECON, spol. s r.o., odolný proti elektromagnetickému rušení tak, aby nedocházelo k obdobným problémům jako u italských Pendolin. Více ......

 

 

Triakové regulátory TREG a FREG

Regulátor otáček ventilátorů s jednofázovým asynchronním motorem. Triakový regulátor napětí, který v závislosti na natočení řídícího potenciometru nebo velikosti vstupního analogového signálu řídí úhel sepnutí triaku a tím efektivní hodnotu výstupního napětí. Více .....

   
   
  Frekvenční měniče vyrábí a dodává FRECON, spol. s r.o. - vývoj, výroba a prodej

 

 

COPYRIGHT © 2020

 VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Tento server je jak v části tak v celku autorským dílem. Výhradní práva na veškeré materiály jsou majetkem provozovatele. Všechna práva vyhrazena. Žádná část tohoto webu, není-li uvedeno jinak, v celku ani v části nesmí být kopírována nebo jinak reprodukována bez výslovné souhlasu provozovatele. 

stažený soubor.png

체코에서 인버터를 생산/공급하는 업체인 FRECON inc.는motor및 인버터, Soft starter, 산업 자동화 제품을 체코 내에서 생산/공급하기 위해 1993 년에 설립되었습니다.

자체적인 인버터 생산은 2006 년에 끝났으며, 이후 이탈리아 유통 업체를 통해 한국산 인버터를 수입하기 시작했습니다.

 그리고 4년 뒤인 2010 년 6 월부터 FRECON inc.는 LS 산전의 인버터, PLC, HMI 및 서보 드라이브를 체코 및 슬로바키아 공화국에 판매하는 Direct distributor가 되었습니다.

저희는 완벽한 기술 지원을 제공 할 준비가 되어 있으며, 체코 및 슬로바키아 주재하는 귀사와 LS산전 사이의 중개자가 될 것입니다. 

Výhradní zastoupení pro ČR a SR

www.lsis.com


logo4.png

 

Sídlo společnosti: 

FRECON, spol. s r.o.  Branická 514/140
147 00 Praha 4
Česká republika

Email: info@frecon.cz

Tel.: + 420 241 713 244
Tel.: + 420 241 713 245

IČO: 61246743
DIČ: CZ61246743

Fulltextové vyhledávání 2.0