Je nutné nainstalovat Flash player

Frekvenční měniče od společnosti FRECON, spol. s r.o.

Společnost FRECON, spol. s r.o. byla založena v roce 1993 s cílem vybudovat pružnou, ryze českou výrobní a dodavatelskou firmu zaměřenou na moderní elektrické pohony s měniči kmitočtu a jejich zálohování ze zdrojů UPS a dieselagregátů.

Typové řady vyráběné naší společností od roku 1993:

FRECON PFI-L , FRECON PFI-M, FRECON FID-L , FRECON FIA-L , FRECON FIA-L/PIFRECON FIA-L/REG a FRECON FIA-M (uživatelské návody k měničům a příslušenství).

V současné době byla výroba standardních frekvenčních měničů ukončena a nahrazena měniči kmitočtu společnosti LS Industrial Systems.

Společnost FRECON, spol. s r.o. se nadále zaměřuje na vývoj a výrobu speciálních frekvenčních měničů na zakázku např. pro České dráhy či výrobu triakových regulátorů a příslušenství k frekvenčním měničům.

 

Frekvenční měniče Frecon pro pantografy řady 560

Frekvenční měniče jsou speciálně navrženy bez vstupního usměrňovače s napájením přímo do DC meziobvodu, ve výkonovém rozsahu 2,2 – 30kW. Ve frekvenčních měničích byl dále použit speciální software, vyvinutý firmou FRECON, spol. s r.o., odolný proti elektromagnetickému rušení tak, aby nedocházelo k obdobným problémům jako u italských Pendolin. Více ......

 

 

Triakové regulátory TREG a FREG

Regulátor otáček ventilátorů s jednofázovým asynchronním motorem. Triakový regulátor napětí, který v závislosti na natočení řídícího potenciometru nebo velikosti vstupního analogového signálu řídí úhel sepnutí triaku a tím efektivní hodnotu výstupního napětí. Více .....

   
   
  Frekvenční měniče vyrábí a dodává FRECON, spol. s r.o. - vývoj, výroba a prodej

 

 

COPYRIGHT © 2020

 VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Tento server je jak v části tak v celku autorským dílem. Výhradní práva na veškeré materiály jsou majetkem provozovatele. Všechna práva vyhrazena. Žádná část tohoto webu, není-li uvedeno jinak, v celku ani v části nesmí být kopírována nebo jinak reprodukována bez výslovné souhlasu provozovatele. 

stažený soubor.png

Výhradní zastoupení pro ČR a SR

www.lsis.com


http://www.lsis.biz/

 

 

Kontakty:

FRECON, spol. s r.o.
Hodkovická 115
142 00 Praha 4
Česká republika

Email: info@frecon.cz

Tel.: + 420 241 713 244
Tel.: + 420 241 713 245
Fax: + 420 241 721 052

IČO: 61246743
DIČ: CZ61246743

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“